Aktualności

Oferta pracy: Pracownik produkcji zwierzęcej

Ośrodek Hodowli Zarodowej „Gajewo” Sp. z o.o.
Kałdowo 2, 82-200 Malbork

zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ

Miejsce pracy: Gospodarstwo Tragamin

Opis stanowiska :
• karmienie cieląt i młodzieży wraz z pełną obsługą tj. czyszczenie kojców, dezynfekcja, ścielenie itp.
• odbieranie porodów
• pomoc w zabiegach weterynaryjno- zootechnicznych
• dbanie o dobrostan zwierząt
• obserwacja pod względem zdrowotnym

Wymagania :
• punktualność
• sumienność
• otwartość, zaangażowanie oraz zamiłowanie do zwierząt
• preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku ( brak doświadczenia również nie stanowi problemu – udzielamy bezpłatnego szkolenia)
• mile widziane prawo jazdy kat. A, dodatkowym atutem będzie kat. T bądź C
• zaświadczenie o niekaralności
• bez nałogu alkoholowego

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w fajnym zespole

Informacje pod nr tel. 505 030 276

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej zgody:

• Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Hodowli Zarodowej "Gajewo" Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

• Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Hodowli Zarodowej "Gajewo" Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.

Jednocześnie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Ośrodek Hodowli Zarodowej "Gajewo" Sp. z o.o. z siedzibą w Kałdowie, Kałdowo 2, 82-200 Malbork. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.